Dedikodu (Gıybet)

dedikodu

Kuantum fiziği ispat etmiştir ki; bir beyin bir başka bir beyin için negatif ve onun hakkında onun hoşuna gitmeyen şahsına yönelik bir cümleyi kullandığında söylediği doğru ya da değil hiç fark etmez! (entegre ve online çalışan bir sistemde) ya onun günahını alır ya da kendi sevabından ona verir. Yani bir negatif-pozitif ruh enerjisi alış-verişi… aslen mekanik, dedikodu yaptığında ya onun solundan negatif enerji sana akar, ya da senin sağından pozitif enerji ona… o anki potansiyeline göre!

S ö y l e m e y e c e k s i n !…beyninizin % 5 dışında kalan %95 inde ne sırlar vardır… mecazi anlatımla, biri kontör gönderiyor diğeri alıyor… al-ver… online yani… biri çoğalıyor diğeri eksiliyor! mesafe gözetmez Dünya’nın neresinde olursanız olun nasıl cep telefonunuz çalışıyor sistem aynı ona benzer! görevini yapar!

Yüzüne söylediğinizde ya da okuduğuna emin olduğunuz bir ortam da! iseeee böyle bir şey yok!!! ister yaz ister söyle vs dedikodu olmaz! … mekanik çalışan bir beyin fonksiyonudur! duygusal değil!

Alıntı (Cenap Çetinkaya)

Detay için http://www.allahvesistemi.org/ahmedhulusidekavramlar/kavramlar/giybet/